Lato – czasem remontów, pora na aranżację łazienki!

No właśnie, wiosna, a także lato to najlepsza pora na remonty! A z racji tego, że mamy lato za oknem, które co prawda się powoli kończy, ale nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa, warto zabrać się za aranżację łazienki.

Wiele osób pomyśli sobie, że w przypadku aranżacji łazienki potrzeba sporego budżetu, by taki remont przeprowadzić. Okazuje się, że jednak nie w każdym przypadku.

My dzisiejszego dnia pokażemy kilka porad, jak tanim kosztem można odnowić starą łazienkę, a także by goście odwiedzający Cię raz za czas, czuli się równie komfortowo co w swojej!

Pierwszym elementem, który możemy dodać do naszej łazienki to zasłonka prysznicowa, obecnie producenci na rynku prześcigają się w pomysłach na kolory, oraz wzory, przez co panuje dość spory wybór. A skoro już przy zasłonkach prysznicowych jesteśmy, warto też zapewnić sobie odrobinę bezpieczeństwa podczas kąpieli, w tym celu należy zakupić dywaniki prysznicowe, które możemy położyć nie tylko w wannie, ale również i przed nią. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu unikniemy poślizgnięcia się. Oczywiście dywaniki te będą stanowiły również doskonała funkcję dekoracyjną.

Takie aranżacje łazienki Łódź wcale nie są proste, wszystko trzeba aranżować z głową i z góry ustalić według jakiego stylu będzie projektować naszą łazienkę.

Gdy już mamy ustalony styl, możemy zabrać się również za te większe zmiany w łazience, podczas aranżacji łazienki warto wymienić kafelki w łazience. Z jednej strony wiąże się to ze sporymi wydatkami i także ciężką pracą fizyczną. Zanim położymy nowe kafelki, stare trzeba skuć, później wyrównać powierzchnię, a następnie zacząć kleić nowe kafelki. Istnieje jednak pewien trik stosowany czasami podczas projektowania, jest to tak zwana metoda kładzenia płytki na płytkę. Należy pamiętać, że podłoga w łazience wtedy podniesie się nam o około 1 centymetr. Należy tż pamiętać o tym, żeby klejem posmarować nie tylko spód płytki, ale również powierzchnię do której będziemy ją przyklejać, pozwoli to sprawić, że wiązanie płytki z powierzchnią będzie silniejsze.

A na koniec prosimy was o napisanie, jakie pomysły wprowadziliście podczas aranżacji łazienki.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *