Przyjrzyjmy się z bliższa tańcom towarzyskim…

Wybór Akademii tańca to na pewno nie prosta sprawa, tak jak w przypadku innych firm.

Wyboru takiego możemy dokonać na kilka sposób. Najprostszym sposobem jest podpytanie wśród znajomych, którą akademią tańca polecają. A skoro już do jakiejś chodzą, to może po prostu się zapisać wraz z nimi?

Do zweryfikowania szkoły tańca na pewno możemy również użyć internetu. W tym celu możemy użyć wyszukiwarki internetowej w celu poszukania opinii o akademii tańca, bądź też jeśli istnieje sprawdzenia fanpage akademii tańca i zapoznania się z tam zgromadzonymi opiniami.

Kolejnym ważnym czynnikiem będzie również porównanie cennika usług, oraz to, jak daleko Akademia tańca Warszawa znajduje się od naszego mieszkania.

W Akademia tańca warszawa możemy wybrać spośród kilku tańców, a zaliczyć do nich możemy:

Walc angielski – bardzo fajny rodzaj tańca, liryczny, spokojny, podczas którego para płynie jak łódka na wietrze. Dobrze nauczony i zatańczony zawsze wygląda naturalnie. Nawet największy oponent jest wstanie nauczyć się kroków i ze spokojem na twarzy odtańczyć go przed gośćmi weselnymi.

Rumba – to taniec miłości. Niezwykle romantyczny, przepełniony urokiem, trudny w wykonaniu dla amatorów. Jeżeli młodzi wybiorą rumbę na pierwszy taniec, to panna młoda powinna pomyśleć o zmianie sukienki na krótką, lekko obcisłą.

Tango – to pasja, zmysłowość, namiętność. Ten pełen energii taniec jest nieraz niedoceniany i nie często wybierany przez narzeczonych. A szkoda. My jednak polecamy ten taniec osobom z charakterem!

Foxtrot – należy do grupy tańców standardowych. Spokojny niczym spacer po parku przy bezchmurnym niebie. Aby był ciekawy w oglądaniu, należy dobrze dobrać muzykę.

Salsa, bachata – to ostatnie dwa rodzaje tańców, o które polecamy zapytać w akademii tańca. To tańce od niedawna również tańczone na weselach. Oba posiadają ciekawe przejścia. Do salsy dobrze jest mieć raczej krótszą suknię ślubną, gdyż niebezpieczeństwo zahaczenia obcasem o materiał jest ogromne. Dynamika tego tańca daje dużo przyjemności. Bachata – taniec liryczny, a muzyka… Chyba nie ma brzmień bardziej wprowadzających w stan rozmarzania. Bardzo prosty taniec, polecany początkującym!

Pamiętaj, że ostatecznie to, który taniec wybierzesz w Akademia tańca Warszawa, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *